Bugün  19 Mart 2018, Pazartesi             
SİSTEM İSTATİSTİKLERİ
Bugün Dün Toplam
28
14
30.383

  HABERLER / DUYURULAR Tüm Haberler

Modella Raydolap
18 Mart 2015, 13:33

MODELLA RAY DOLAP – CİHAT YAŞAR
“RAY DOLABIN KONFORU KLASİK ÇEKMECE VE RAF SİSTEMLERİNİ UNUTTURDU”
 
Ev mobilyasında sahip olduğu 20 yıllık tecrübenin son 8 yılında MASKO’da ray dolap sistemlerinde farklı ve sıra dışı projelere imza atan Modella Ray Dolap firmasının sahibi Cihat Yaşar, ilk zamanlar bu tip mobilyanın klasik dolapların yanında fazla tanınmadığını, şimdilerde ise raylı sistemlerin konutlarda ilk istenen tarz olduğuna dikkat çekti.
 
Ray dolap denince ilk yıllarda sadece sürgü kapı akla geldiği için bir tanım karmaşası yaşandığını ifade eden Cihat Yaşar: “Standart kapı ve dolap ölçülerinden çıkılarak yerden tavana, duvardan duvara uzanan ebatlara geçildi ve dışarıda hiçbir eşya kalmayacak şekilde her şeyi içine alması bu sistemlerin daha da benimsenmesini sağladı. Alüminyum malzemede de bu tercih sayesinde yeni sistemler gelişti. Çift tekerlekli, frenli ve sessiz donanımlar pazara girdi. Çekmece ve raftan ibaret olan klasik dolabın yerine pantolonluk, gömleklik, kravatlık, çamaşırlıktan ütü masasına uzanan çeşitlilikte bölmeli ve küçükten büyüğe eşyaların içine alan karolaj sistemli ray dolaplar tercih edilmeye başlandı” dedi.
 
Hazırladıkları raylı dolap ve giysi odalarında, özel tasarım projeleriyle ev sahiplerinin tüm konfor ihtiyacına hitap ettiklerini de kaydeden Cihat Yaşar, teslim süresinin kısa olması ve rahat kullanım özellikleri nedeniyle raylı dolap üretiminde sunta lam ve MDF lam malzemelerini tercih ettiklerini ifade etti.
 
Masko Mob.Kenti 3B1-22 İkitelli-İSTANBUL/TR
Telefon: +90.212.6752057 / Fax:+90.212.6750357

SALEEH|MEDYA